Asistent de Inginer proiectant (retele electrice)

Кишинёв 3 Мая 2024, 07:30 Просмотров: 36
Invităm tineri specialiști absolvenți UTM, colegiul sau studenti!
Compania DI&TRADE Energy realizează proiectarea și instalarea sistemelor de alimentare cu energie electrică, lucrări de automatizare și dispecerizare.
Cele mai remarcate proiecte de inginerie implementate către compania noastră sunt: Rogob, McDonald's, Axedum, Bucuria, centrul comercial PRT MALL, UNIC, etc.
Compania noastră caută un inginer proiectant talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:
- Realizarea: memorii tehnice, breviare de calcul, scheme de distribuție, scheme monofolare etc.;
- Proiectarea și dezvoltarea sistemelor electrice pentru diferite proiecte;

Cerințe:
- Absolvent studii medii/superioare (sau studenti) de specialitate: Energetica, Electrotehnica, Instalații electrice in construcții;
- Cunoștințe de baza in utilizarea programelor de proiectare (AutoCAD) si Microsoft Office (Excel, Word);
- Capacitate de organizare si planificare, atenția pentru detalii;
- Abilitați de comunicare si lucru in echipa;

Condiții de muncă:
- Salariul - 14.000 lei,
+ Bonus de performanță în implementarea proiectelor;

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Строительство и ремонт
  • Специализация
    Инженеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37369 348434