Manager (responsabil de ISO22000/FSSC)

Sîngerei 5 Martie 2024, 16:04 Vizualizări: 158
Flv-ascent

Fabrica de producere a uleiurilor esentiale din or. Singerei com. Chiscareni sat. Nicolaevca anunta deschiderea postului vacant de:

Responsabilitati:
- Respectarea si aplicarea cerințelor standardelor ISO 22000:2018, politicilor și procedurilor sistemului de management al siguranței alimentelor, în conformitate cu schema FSSC 22000.
- Organizarea, asigurarea controlului stocului de mărfuri la depozit; asigurarea gestiunii si miscarii stocului/stocurilor de marfa;
- Efectuarea inventarierii stocurilor de marfuri;
- Raportarea despre stocuri conducerii firmei;
- Efectuarea operatiuni de intrare in stoc a marfii;
- Recepționarea marfurilor conform actelor contabilor și întocmirea documentelor de recepție a mărfii în depozit;

Cerințe:
Cunostinte PC, Word, Excel
Cunostinte in domeniul legislativ
Cunoașterea limbii române și ruse, l. engleza – avantaj;
Studii superioare/ medii;
Persoană responsabilă, punctuala, cu initiativa.

Oferim:
Salariul – de la 10000 lei
Regim de muncă: de la 8:00-17:00.
Conditii moderne de munca.
Locul de munca: r-nul Singerei, com. Nicolaevca (Fabrica de producere)

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: [email protected]
Mobil 076617777

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Transport, logistică, depozite
  • Specializare
    Manageri transport
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Sîngerei
  • +37376 617777
Loading...