Operator Call Center la Top Cell Company

Chişinău 17 Mai 2024, 16:11 Vizualizări: 38
Dorim să extindem echipa noastră la Top Cell Company și căutăm persoane motivate să se alăture echipei noastre dinamică și prietenoasă! Dacă îți place să comunici, să ajuți oamenii și să faci parte dintr-un mediu de lucru plin de energie pozitivă, te invităm să aplici pentru poziția de Operator Call Center.

Responsabilități:
- Răspunderea la apeluri și gestionarea corespunzătoare a solicitărilor clienților.
- Oferirea de asistență și suport clienților pentru întrebări, nelămuriri sau probleme tehnice.
- Înregistrarea și actualizarea informațiilor în sistemele noastre de gestionare a relațiilor cu clienții.
- Colaborarea strânsă cu colegii pentru a asigura o experiență optimă pentru clienți.

Calități binevenite:
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
- Orientare către client și capacitatea de a oferi soluții eficiente.
- Flexibilitate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
- Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra în echipă.
- Dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu.

Beneficii:
- Salariu de la 10.000 până la 20.000 lei.
- Grafic de lucru flexibil: de luni până vineri, între orele 9:00 și 18:00 sau între orele 9:00 și 21:00 în graficul 2/2.
- Oportunități de avansare garantate în cadrul companiei.
- Instruire gratuită și supervizare constantă pentru a te ajuta să lucrezi eficient și să te dezvolți profesional.

Cum să aplici:
- Trimite-ți CV-ul la adresa de e-mail [email protected].

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Telecomunicații
  • Specializare
    Operatori
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37368406027
Loading...