Объявление больше не публикуется на сайте

Contabil–operator în departamentul vînzări

Кишинёв 7 Марта 2022, 10:11 Просмотров: 2524
Responsabilităţi:
- Operarea zilnica a facturilor fiscale, încasarea numerarului;
- Introducerea datelor primare în 1C.

Principalele cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare de profil (contabilitate);
- Cunoașterea legislației fiscale și a tuturor aspectelor de contabilitate;
- Experiența în domeniu;
- Responsabilitate, capacitate de organizare și diligență;
- Cunoașterea limbilor de stat și ruse este obligatorie.

Compania oferă:
- Salariu avantajos achitat la timp (Nivelul salariului se va stabili în urma interviului)
- Pachet social complet, conform legislației RM
- Colectiv tânăr, unit și prietenos
- Program de lucru Luni-Vineri 9.00-18.00.

Expediaţi CV-ul la adresa de e-mail: office@imonagrup. md
1 - preselecţia se face prin CV
2 - interviul
Tel: 022 855-955, 068683900

Nota: Indicaţi în tema scrisorii postul pentru care aplicaţi.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв