Объявление больше не публикуется на сайте

Asociația Obștească CASMED angajează asistenți/te medicali/le

Фалешты 25 Июня 2021, 18:46 Просмотров: 520
Asociația Obștească CASMED angajează asistenți/te medicali/le în localitățile din raionele Fălești și Edineț.

Cerințe față de candidați:
Studii medicale de specialitate;
Permis de conducere cat. B este un avantaj;
Capacitatea de a lucra în echipă;
Capacitatea de a păstra confidențialitatea;
Abilități de comunicare și raportare.

Responsabilități principale:
Prestarea serviciilor medicale de îngrijiri la domiciliu (masaj, pansamente, tratamentul escarelor, monitorizarea parametrilor fiziologici, fizioproceduri, etc. ) pentru persoanele în vârstă și/sau cu dizabilități.

Ce oferim?
Salariu motivant;
Uniformă și echipament de protecție;
Posibilități de instruire continuă și dezvoltare;
Mediu de lucru atractiv;
Echipă tânără și dinamică.

Persoanele cointeresate sunt rugate să ne apeleze la numerele de telefon: 067700251 sau 060957070.

Serviciile de îngrijiri la domiciliu sunt prestate în cadrul proiectului Îmbătrânire și sănătate, implementat de către AO CASMED cu susținerea financiară a Crucii Roșii din Elveția.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Гибкий график
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Медицина, фармацевтика
  • Специализация
    Медицинский персонал
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Фалешты