Manager vânzări prin telefon

Бендеры 23 Июля 2021, 13:10 Просмотров: 313
Cea mai mare platformă de joburi din Romania, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști!

Ce așteptăm de la tine:
- Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
- Înalte abilități de comunicare și negociere;
- Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
- Dorința de a lucra și a avea un câștig decent cu rezultate uimitoare;
- Operare PC la nivel de utilizator.
- Preferabil experiență în vânzări

Responsabilitățile tale:
- Promovarea serviciilor companiei pe piața României pe baza caldă de clienți;
- Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect;
- Coordonarea cu centrul de competență;
- Gestionare, contacte și negocieri cu clienții, atât din punct de vedere tehnic, cât și comercial.

În schimb noi oferim:
- Salariu prima luna de stagiere 5000 lei, dupa stagiere se trece la KPI.
- Post de muncă în cadrul unui colectiv tînăr, dinamic și activ;
- Condiții de lucru excelente;
- Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes;
- Ceai și pauze dulci de relaxare: )
- Program de muncă: luni-vineri, orele 8.00-17.00;

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Телекоммуникации и связь
  • Специализация
    Операторы
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Бендеры
  • +37377 568414