Объявление больше не публикуется на сайте

Operator la internet magazin. Salariu bun!

Кишинёв 9 Июля 2021, 09:17 Просмотров: 271
Te-ai saturat de apeluri reci? Bigshop lucreaza doar cu clienti reali ce sunt interesati in produs, care ne-au contactat pentru a efectua comanda.

Cerinte:
- să cunoască limba română și rusă bine;
- să cunoasca Word/Excel la nivel de baza(Ctrl+C/Ctrl+V/Ctrl+F)
- să îi placă să vorbească.

Responsabilitati:
- preluarea apelurilor telefonice;
- deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat.

Oferim:
- training pentru început, vă invățăm să lucrați în sistema noastră;
- salariu decent cu angajare oficială;
- posibilitatea de a câștiga bonusuri suplimentare;

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul pe e-mail: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Телекоммуникации и связь
  • Специализация
    Операторы
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв