Объявление больше не публикуется на сайте

Muncitori în cadrul depozitelor. Germania

Кишинёв 2 Июня 2021, 19:44 Просмотров: 122
Personal necalificat pentru sortarea și depozitarea mărfurilor în Germania.

În atribuțiile de serviciu intră:
- Sortarea mărfurilor;
- Depozitarea mărfurilor;
- Scanarea produselor;
- Împachetarea mărfurilor.

Depozitele sunt specializate în pregătirea produselor cum ar fi:
- Colete;
- Electrocasnice;
- Încălțăminte;
- Îmbrăcăminte;
- Mâncare pentru animale.

Cerințe față de angajat:
- Pașaport European.

Sună ACUM la numarul de telefon: 067-43-22-39 sau completează formularul și în scurt timp revenim noi cu mai multe detalii https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHt2BUeb5fSis8-uG1nW3CZNxJMq1O4gut8vMq5N10TqXRfQ/viewform și mergi la muncă LEGAL!

#lucru, cerinte, beneficii, salariu motivant, legal, Germania, contract, necalificat/calificat, carne, alimentatie, pasari, munca activa, dezmembrarea materiei prime, contract de munca, premii, grafic fexibil, pe ture, transport garantat, cazare garantata, salariu atractiv, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, fabrica, siguranta, constructie, sera, agricultura, depozite, fabrici.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Агентство
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    за рубежом
  • Кишинёв