Объявление больше не публикуется на сайте

Uzina de producere și asamblare televizoare

Кишинёв 3 Июня 2021, 14:44 Просмотров: 189
Companie Poloneză oferă locuri de muncă pentru muncitorii necalificați la uzina de producere și asamblare a televizoarelor.

În atribuțiile de serviciul intră:
- Asamblarea televizoarelor;
- Verificarea calității;
- Împachetarea și depozitarea produsului finit.

Oferim:
- Angajare Legala + Pachet Social inclus;
- Salariu motivant de la 700-800 euro;
- Bonusuri Lunare;
- Cazare Gratuită – asigurată de Angajator.

Detalii la numărul de telefon: 067179103
#Carne, peste, fara experienta, constructie, haine, depozit, colete, sortare, sudor, curatenie, transport gratis, cazare gratuita, alimentatie, hrana, lucru peste hotare, cresterea florilor, cresterea legumelor, premii, instalator sanitar (сантехник), servitoare, polonia, germania, europa, agricultura, electrician, biometric, român, legal, salariu mare, fara comision.

Характеристики

  • Форма занятости
    Временная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Агентство
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    за рубежом
  • Кишинёв