Объявление больше не публикуется на сайте

Inginer de standartizare

Кишинёв 3 Сентября 2021, 09:25 Просмотров: 253
Inginer în standardizare
Cerinte fata de candidat:
• Studii superioare în domeniul industriei alimerntare (control și certificarea producției);
• Responsabilitate, atenţie, devotament, gîndire analitică;
• Experiența constitue un avantaj.

Responsabilitati:
• organizarea și elaborarea măsurilor în vederea asigurarii controlului productiei;
• asigurarea metrological a elaborării, peoducerii, încercărilor și exploarării;
• dirjarea elaborăriiși implimentării sistemului calitativ;
• analiza cauzelor ce au dus la apariția rebutului și indicatorilor tehnologice;
• efectuarea controlului asupra încercărilor produsului și asupra materiei prime de intrare la întreprindere.
Noi va oferim:
• Instruire;
• Pachet social deplin;
• Salariu motivant;

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Инженеры, технологи
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв