Объявление больше не публикуется на сайте

Oferte de muncă la depozite în Germania

Кишинёв 9 Июля 2021, 19:43 Просмотров: 137
Companie din Germania angajează lucrători la depozite de haine.
Rezervă un loc. Ai nevoie doar de Acte Românești.

Responsabilităţi:
1. Depozitarea hainelor;
2. Pregătirea și manipularea produselor pentru expedierea către clienți;
3. Așezarea, ordonarea și păstrarea produselor din depozit în bune condiții;
4. Participarea la ambalarea și etichetarea produselor.

Beneficiezi de:
1. Angajare legală cu contract de muncă;
2. Asigurare medicală;
3. Cazare garantată;
4. Transport asigurat;
5. Salariu de la 1300 euro.

Cerințe față de angajat:
- Să fie într-o formă fizică sănătoasa și bună;

Absolut Gratuit, fără comision!
Sună ACUM la numarul de telefon: 067-43-22-39 sau completează formularul și în scurt timp revenim noi cu mai multe detalii https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHt2BUeb5fSis8-uG1nW3CZNxJMq1O4gut8vMq5N10TqXRfQ/viewform

#lucru, cerinte, beneficii, salariu motivant, legal, Germania, contract, necalificat/calificat, carne, alimentatie, pasari, munca activa, dezmembrarea materiei prime, contract de munca, premii, grafic fexibil, pe ture, transport garantat, cazare garantata, salariu atractiv, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, fabrica, siguranta, constructie, sera, agricultura, depozite, fabrici.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Агентство
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    за рубежом
  • Кишинёв