Объявление больше не публикуется на сайте

Contabil

Кишинёв 22 Июля 2021, 09:26 Просмотров: 134
Compania SC "Rapid Link" SRL angajează contabil!
GARANTĂM INSTRUIRE!

Cerințe:
- Studii medii/superioare Contabilitate/Finanțe;
- Cunoașterea MS Office: (Word, Excel, 1C);
- Cunoașterea limbilor româna, rusa;
- Cunoştinţe de contabilitate primară (experiența în domeniu reprezintă un avantaj);
- Responsabilitate, seriozitate, receptivitate, onestitate;

Responsabilități:
- Înregistrarea/ validarea în contabilitate a operațiunilor financiar-contabile;
- Emiterea facturilor;
- Gestionarea și evidența facturilor de intrare/ieșire;

Oferim:
- Pachet social complet;
- Condiții de muncă agreabile;
- Echipă tânără și dinamică;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri (8:30 – 17:30);

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Юриспруденция и бухучёт
  • Специализация
    Бухгалтеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв