Объявление больше не публикуется на сайте

Șofer Categoria „C” și „E”. Водитель категория „C” и „E”.

Бельцы 20 Июля 2021, 10:38 Просмотров: 348
Invitam la munca sofer responsabil cu experianta.

Cerințe:
Prezența certificatului de competenţă profesională.
Experiență în transport (minim 5 ani)
Experiență în transport de mărfuri de cel puțin doi ani (avantaj)
Permis de conducere categoria (C și E obligatoriu)
Lipsa antecedentelor penale nestinse și a amenzilor pentru încălcarea regulamentului circulației rutiere

Rol și responsabilități:
Transport de mărfuri în trafic național, cu camioane de 3,5 și de 6 tone.
Verifică starea tehnică a autovehiculelor (înainte de plecarea în cursă și ori de câte ori consideră că este necesar)
Menține autoturismul în curățenie
Raportarea defecțiunilor tehnice către Managerul de Transport
Comunicarea cu autoritățile de control (vamă, poliție, ANTA, etc. )
Evidența mărfii la toate etapele de efectuare a cursei.

Calități personale:
Punctualitate
Responsabilitate
Amabilitate
Capacitatea de planificare și comunicare

Oferim:
Pachet social
Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
Locul de muncă: Mun. Balti.

Характеристики

  • Форма занятости
    Временная
  • График работы
    Гибкий график
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Транспорт, логистика, складское хозяйство
  • Специализация
    Водители
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Бельцы