Объявление больше не публикуется на сайте

Angajăm Vânzător-Consultant

Бельцы 22 Июля 2021, 11:19 Просмотров: 332
Compania BIZU, magazin de haine și încălțăminte pentru Bărbați invită în echipă persoane energice, ambițioase și dornice de a face lume din jur mai frumoasă.

În orașul Bălți, str. Nicolae Iorga 10A angajăm Vânzător-Consultant.

Principalele responsabilităţi:
- Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor din magazin;
- Asigurarea deservirii de înalta calitate, pentru atragerea si menținerea clienților;
- Furnizarea informațiilor despre ofertele promoţionale;
- Amenajarea și păstrarea unui aspect estetic a vitrinelor cu produse; (haine, încălțăminte, accesorii)
- Menținerea curățeniei la locul de muncă.

În schimb oferim:
- Grafic de muncă 2/1, de la 9:00-19:00;
- Angajare oficială si pachet social complet;
- Lucru interesant într-o echipă dinamica;
- Suport pentru dezvoltarea ta personală și profesională;
- Locația orașul Bălți, str. Nicolae Iorga 10A vizavi de METRO;
- Salariu motivant, bazat pe rezultatele tale frumoase (minim garantat 5500 lei).

Cerinte:
- Experiență în vânzari – obligatorie; (este binevenit orice domeniu de vânzări);
- Persoana sociabila, energica, responsabila;
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă, fluent;
- Abilitati excelente de comunicare și negociere;
- Orientare spre rezultat;

Sunt Cristina manager HR și te invit la o discuție!

Așteptăm CV-ul + o poză atașată la adresa [email protected]
Te rugăm să indici și poziția pentru care aplici.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продавцы, кассиры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Бельцы