Кишинёв 23 Июля 2021, 09:38 Просмотров: 37
Cautam contabil in Oficiu, un om motivant care are experienta intr-o societate de contabilitate. De asemenea ne dorim ca noul/noua coleg/colega sa aiba:
- Studii: economie, finanse (Contabilitate).
- Cunostinte: 1C8, Excel, Word, cunoasterea legislatiei fiscale, standartelor nationale de contabilitate.
- Atentie la detalii.
- Abilitati tehnice din punct de vedere contabil.
- Comunicabil, responsabil, punctual.

Ce responsabilitati vei avea?
- Contabilizarea activelor materiale, decontarea, casarea acestora.
- Evidenta mijloacelor fixe.
- Calculul amortizarii acestora.
- Contabilizarea salariului.
- Cunoasterea completarii darilor de seama fiscale.

Ce oferim?
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Conditii bune de lucru;
- Dezvoltarea profesionala intr-o companie dinamica si competitiva;
- Salariu de la 9000-10000 lei;
- Program: Luni-Vineri.
Pentru detalii apelati la numarul de telefon, sau asteptam Cv-ul Dvs pe adresa de email: [email protected], cu indicarea functiei la care candidati.
Va asteptam cu drag!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Офисный персонал
  • Специализация
    Офис-менеджеры, секретари
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37369 870480