Объявление больше не публикуется на сайте

Приемщик заказов в автосервисе

Кишинёв 20 Декабря 2023, 17:09 Просмотров: 197
Responsabilități:
- Primirea comenzilor;
- Înregistrarea tuturor comenzilor în registrul de comenzi si discutarea comenzilor cu mecanicii la eliberarea cheilor auto clientilor;
- Primirea si verificarea plăților comenzilor;
- Consultarea clienților în birou și prin telefon.

Candidatul ideal:
- Experiență în domeniul service-ului este apreciată;
- Cunoașterea limbilor română și rusă - OBLIGATORIE;
- Disponibilitatea de a crește vânzările de luni până vineri, între orele (9:00-18:00) + 2 sâmbete in lună (9:00-16:00);
- Atitudine pozitivă, capacitate de organizare, dorință de dezvoltare;
- Abilități bune de comunicare.

Beneficiile companiei:
- Cea mai delicioasa cafea care motivează la realizări;
- Reducere de 30% la serviciile centrului auto si Compensare 50% pentru sala de sport;
- Reducere de 50% pentru serviciile de montaj a anvelopelor; si Acces la biblioteca de serviciu;
- Transport de serviciu - compania asigură transportul către service de la stațiile din oraș și retur seara.

Sună la numărul +373 62 016 932 sau trimite-ți CV-ul la adresa [email protected]
În subiectul mesajului specifică poziția dorită.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Менеджеры по работе с клиентами
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв