Объявление больше не публикуется на сайте

Adminustrator de filială mun. Ungheni

Унгень 8 Ноября 2022, 09:14 Просмотров: 213
În legătură cu extinderea, compania „Alex S&E” SRL anunță post vacant în mun. Ungheni:

Cerințe ale funcției:

1. Experiență în domeniul vânzărilor în funcție administrativă, constituie un avantaj
2. Cunoașterea calculatorului, cunoștințe tehnice
3. Experiență în vanzări, cunostințe în domeniul echipamentelor de casă și control, reprezinta un avantaj.
4. Cunoașterea limbilor rusă și română este obligatorie

Responsabilități ale funcției:

1. Vânzări active (atât la fața locului, cât și în teritriu)
2. Gestionarea activitatilor de publicitate locală
3. Soluționarea întrebărilor administrative și comerciale în incinta filialei
4. Ducerea evidenței și obținerea de rezultate în domeniu

Conditii de lucru:
- angajare oficială
- salariu motivant (salariu + dobanda)

CV cu nota: ”administrator de filială Ungheni”, vă rugăm să-l expediați pe adresa
de e-mail:

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Топ-менеджмент
  • Специализация
    Руководители подразделений
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Унгень