Receptionist / consultant

Кишинёв 19 Февраля 2024, 22:58 Просмотров: 171
Responsabilitati:
- Intampinarea, consultarea si inregistrarea clientilor
- Completarea documentatiei relevante
- Promovarea noilor produse și servicii ale companiei (tehnica medicala)
- Inregistrarea si gestionarea comenzilor
- Vinderea produselelor companiei

Cerințe:
- Persoana flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
- Persoana orientată spre pacient-client
- Cunoașterea limbilor româna și rusă
- Competențe de comunicare
- Adaptare la munca in echipa
- Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)

Condiții de muncă:
- Salariu atractiv
- Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
- Acces gratuit la programe personalizate de training
- pachet social asigurat;
- ambianță prietenoasă și echipă binevoitoare și profesionistă.

CV-urile se recepţionează la e-mail: [email protected] (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).
Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Офисный персонал
  • Специализация
    Офис-менеджеры, секретари
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37369 156500