Anunțul nu se mai publică pe site

Шиномонтажник зарплата 15 000 лей

Chişinău 30 Ianuarie 2023, 08:51 Vizualizări: 2167
Se caută urgent persoana pentru montarea anvelopelor pentru camioane
Compania distribuitor de anvelope pentru automobile caută persoana pentru montarea anvelopelor pentru camioane

Cerințe către candidat:
- cunoașterea construcției tehnice a autoturismelor;
- experiență în repararea și montarea anvelopelor;
- punctualitate, responsabilitate, executarea sarcinilor puse;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- onestitate și capacitate de a lucra în echipă.

Responsabilități de bază:
- reparare și montare a anvelopelor pentru camioane

Compania propune:
- condiții bune de muncă într-o compania care se dezvoltă dinamic;
- remunerare decentă (salariu fix + % din vânzări, în funcție de numărul de anvelope montate zilnic);

Dacă sunteți interesat de locul vacant, sunați!!!

Срочно требуется шиномонтажник на грузовой шиномонтаж
Дистрибьютор автомобильных шин ищет в свою команду опытного шиномонтажника.

Требования к кандидату:
- знание технического устройства автомобилей;
- практический опыт ремонта и монтажа шин/дисков;
- пунктуальность, ответственность, исполнительность;
- знание русского и румынского языка.
- порядочность

Основные обязанности:
- Производить шиномонтажные работы: ремонт и монтаж грузовых автошин, ремонт дисков.

Компания предлагает:
- хорошие условия труда в динамично развивающейся компании;
- достойная оплата труда (оклад + % от продаж – в зависимости от количества ежедневно монтируемых шин);

Если Вас заинтересовала наша вакансия звоните: 60322000

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Transport, logistică, depozite
  • Specializare
    Mecanicieni, mecanici auto
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...