Casier - operator

Chişinău 22 Septembrie 2019, 01:00 Vizualizări: 1345
Cerințe:

- Studii medii de specialitate (Contabilitate, Finanțe sau Economie);
- Comunicabilă, ambițioasă, responsabilă, punctuală, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
- Experiență la un post similar constituie un avantaj;
- Experiență în lucru cu banii și facturile fiscale;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilități:

- Deservirea persoanelor juridice și fizice;
- Deservirea clienților și ținerea corectă și la zi a evidenței contabile;
- Întocmirea zilnică a Registrului de casă;
- Întocmirea documentelor primare (emiterea facturilor fiscale, cecurilor, permutări interne);
- Efectuarea rapoartelor lunare pe facturile și documentele de casă eliberate;
- Alte activități contabile.

Oferim:

- Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
- Instruire și oportunități de dezvoltare;
- Pachet social și un sistem de salarizare motivant de 7500 lei;
- Bon de masa.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected]
tel/: 079996399
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Vânzători, casieri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37379 996399
Loading...