Vînzător consultant (14000-18000 lei)

Chişinău 1 Mai 2024, 11:51 Vizualizări: 3603
Cerințe:

- Studii medii/ speciale/superioare;
- Cunoașterea domeniului electric (va constitui un avantaj);
- Competențe de comunicare și negociere;
- Ambițios, responsabil, punctual, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilităţi:

- Vei promova produsele electrotehnice (prize, întrerupătoare, motoare și ventilatoare, corpuri de iluminat, scule electrice și manual și multe alte produse din asortiment);
- Consultarea clienţilor privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;
- Vei ajuta clientul să facă o alegere potrivită acestuia şi să stabilească o relaţie de încredere pentru colaborări frumoase;

Oferim:

- Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
- Instruire și oportunități de dezvoltare;
- Pachet social și un sistem de salarizare motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected]
tel/fax:; 079996399
Va rugam sa indicati pentru care post optati.
Vă dorim o carieră de Succes!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Vânzători, casieri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37379 996399
Loading...