Electromontor

Chişinău 1 Mai 2024, 11:51 Vizualizări: 391
Cerințe:

• Persoană responsabilă, punctuală, muncitoare;
• Experiență la un post similar de minim 1 an (montaj de reţele electrice interioare);
• Studii specializate în domeniu electrotehnic.

Responsabilităţi de bază:

• Citirea schemelor electrice simple;
• Montarea şi completarea cu echipament de protecţie a panourilor electrice;
• Executarea canalelor p/u cablu în beton;
• Montarea cablurilor;
• Instalarea prizelor, întrerupătoarelor, lustrelor şi a altor echipamente electrice.

Oferim:

• Sistem de salarizare motivant de la 10 000 MDL.
• Posibilitatea de majorare a salariului în dependență de volumul lucrărilor efectuate;
• Condiții comfortabile de muncă și oportunități de dezvoltare profesională;
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
• Pachet social complet, inclusiv bon de masa;
• Colectiv tînăr, energic si prietenos.

Bun venit la VOLTA!
Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected]
tel/fax: 022-26-77-56;
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
Loading...