Anunțul nu se mai publică pe site

Bioinginer la Centru de Dializă or. Cahul

Cahul 15 Octombrie 2019, 08:30 Vizualizări: 610
Bioinginer la Centru de Dializă din or. Cahul
Responsabilităţi:
Organizarea și gestionarea bunei funcţionări neîntrerupte ale secției ingineri și deservirea tehnică a infrastructurii de dializă conform graficului de lucru a unităţii de dializă, inclusiv: aparatelor de hemodializă/ hemofiltrare, circuitului de apă, staţiei de epurare a apei, dispozitivelor medicale din dotare, ş. a.;
Exercitarea controlului efectiv asupra funcţionării infrastructurii de dializă;
Organizarea și evidența testărilor periodice, conform actelor reglementare interne şi recomandărilor producătorului, a infrastructurii de dializă și dispozitivelor medicale din dotarea Centrelor;
Organizarea deservirii și mentenanța tehnicei curente, precum şi reparaţiei planificată a utilajelor de dializă, dispozitivelor medicale;
Cerințe:

Studii superioare/ tehnice (Inginerie biomedicală)
Experiență pe post similar
Persona flexibilă, energică, responsabilă, cu capacități organizatorice înalte
Cunoașterea limbilor română rusă și engleză obligatorie
Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office, Excel, 1C)
Oferim:

Salariu atractiv
Condiții ultramoderne de lucru, dotări tehnice, echipament modern si toate cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
Dacă corespundeți cerințelor sus menționate, vă rugăm să aplicați CV-ul la adresa: [email protected] tel: 060818885

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Telecomunicații
  • Specializare
    Ingineri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Cahul
Loading...