Anunțul nu se mai publică pe site

Șef departament vînzări

Chişinău 2 Octombrie 2019, 17:15 Vizualizări: 247
Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md/

Beneficii:
Pachet social complet;
Salariu stabil si motivant;
Venituri corelate cu realizările;
Creștere profesională;
Posibilitatea participarii la cursuri de pregatire si dezvoltare profesionala;
Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
Lucru in oficiu confortabil;
Neapărat ceai și cafea!
Ne aflăm pe str. Petricani 17/3.

Cerințe:
Studii superioare;
Experiență în domeniu min. 2 ani;
Cunoștințe avansate de operare PC (aplicația 1C) și tehnici de birou;
Cunoașterea l. Române, l. Rusă, l. Engleză;
Excelente abilități de comunicare și lucru în echipă;
Capacități manageriale;

Responsabilități:
Coordonarea activitatii Departamentului Vanzari;
Promovarea si vanzarea produselor companiei cu scopul dezvoltarii portofoliului de clienti;
Participarea activa la realizarea planului de vanzari si atingerea obiectivelor de calitate ale portofoliului;
Mentinerea legaturilor cu clientii existenti (vizite, monitorizare, vanzari incrucisate);
Efectuarea periodica a studiilor de piaţă.

Dacă știți totul despre vânzări și puteți găsi o abordare pentru orice client, atunci așteptăm să ne trimiteți CV-ul dvs. marcat în rubrică „Șef departament vînzări” la adresa de e-mail [email protected]

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Manageri serviciul clienți
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...