Anunțul nu se mai publică pe site

Asistent manager

Orhei 28 Ianuarie 2020, 08:50 Vizualizări: 660
Compania “Black Sea Seeds” anunță concurs pentru poziția de asistent manager.
“Black Sea Seeds” SRL este o companie specializată în producerea semințelor organice.
! Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie)

Responsabilitățile de bază:
- Asigurarea condițiilor pentru buna păstrare și evidență a tuturor materialelor aflate în depozit, duce evidența consumului de combustibil, etc.
- Pregătirea documentelor, compilarea diferitor informații sau rapoarte necesare pentru serviciul personal sau contabilitate.
- Participarea la diferite măsuri pentru certificarea organică.
- Organizarea achizițiilor de bunuri, lucrări și servicii pentru necesitățile companiei
- Asigurarea interacțiunii cu furnizorii de bunuri/servicii, și organele publice

Cerințe:
- Studii superioare sau medii de specialitate (studii nefinalizate)
- Cunoașterea limbii engleze (va constitui un avantaj)
- Cunoștințe de operare PC, MS Office
- Spirit de echipă, pozitivism și dinamicitate
- Dorința de a însuși

Salariul - în dependență de experiență, competențe și aptitudinile personale salariul urmează să fie negociat la interviu.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: [email protected] până la data de 07 februarie 2020.
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Personal de birou
  • Specializare
    Ofice-manageri, secretari
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Orhei
Loading...