Depozitar volta (14000-15000 leI)

Chişinău 24 Aprilie 2024, 17:30 Vizualizări: 1119
Cerinţe:
• Persoană activă, pozitivă și cu inițiativă;
• Abilităţi de comunicare si responsabilitate;
• Persoană harnică şi aptă fizic.
Responsabilităţi:
• Intretinerea bunurilor materiale a companiei in stoc conform cerintelor
• Evidenta operatiunilor de receptionare, pastrare si eliberare a marfurilor,
• Participare la procesul de verificarea stockului si a facturilor
• Participa la inventariere
Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
• Instruire și oportunități de dezvoltare;
• Pachet social complet, inclusiv bon de masa și un salariu motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected]
tel/fax: 079996399
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37379 996399
Loading...