Cofetar modelator

Chişinău 26 Octombrie 2021, 12:40 Vizualizări: 976
Cofetar modelator figurine/ Кондитер по украшению тортов

Sarcini și responsabilități / Задачи и обязанности:
1. Ornarea torturilor personalizate/ Украшение тортов;
2. Modelarea figurinelor/ Моделирование фигурок.

Condițiile de muncă/ Условия работы:
Regimul de muncă: munca în schimburi, 2/2 a câte 10 ore/ Режим работы: сменная работа, 2/2 из 10 часов; sau luni-vineri de la 08.00-17.00
Prânzul asigurat de Societate/ Обед, предоставляемый Компанией.
Salariu competitiv/ Привлекательная зарплата.
Studii şi experienţă/ Образования и опыт:

Cu experiență, studenti absolventi a unei facultăți de arta plastică sau posesori ai diplomei de cofetar/ Опытные, аспиранты факультета пластического искусства или обладатели дипломной работы на кондитерских изделиях;
Fără experiență cu posedarea aptitudinilor de modelare/ Без опыта владения навыками моделирования;
Capacitate de cooperare, disciplină/ Способность к сотрудничеству, дисциплина;
Atingerea obiectivelor trasate, atitudine pozitivă, putere de convingere, sociabilitate/ Достижение прослеженных целей, позитивное отношение, убедительную власть, коммуникабельность, организацию.

Persoanele interesate sunt rugate de a:

- ne contacta la nr. de telefon: (+373) 76700148/
- ne vizita pe adresa: mun. Chişinău, str. Uzinelor, 17/2.

- свяжитесь с нами по телефону: (+373) 76700148 /

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Muncitori
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37376700148
Loading...