Anunțul nu se mai publică pe site

Operator la masina de modelat aluat

Chişinău 21 Iunie 2022, 10:12 Vizualizări: 1606
Operator la masini de modelat aluat
Responsabilități:
- Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute (punerea aluat in buncher, formarea tipurilor de biscuiti conform dozarii);
- Îşi menţine locul de muncă în ordine.

Cerinte:
- Cunoasterea operatiunilor la masini de modelare prezinta un avantaj;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie prezinta un avantaj;
- Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;
- Responsabilitate, disciplină, sirguinta, creativitate, viteză de lucru.

Oferim:
• Salariu competitiv, plătit la timp, și beneficii extrasalariale;
• Regim de lucru în ture, 2/2;
• Prînz asigurat de către companie;
• Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
• Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

Persoanelei interesate rugăm să ne contacteze la numărul de telefon 076700148 sau să ne expedieze CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: [email protected], sau sa ne viziteze pe adresa: m. Chișinău, str. Uzinelor 17/2, et. 3.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Pe schimburi
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Muncitori
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...