Anunțul nu se mai publică pe site

Șef de marketing! Căutăm partener de afaceri în domeniul de marketing.

Chişinău 9 Aprilie 2021, 12:11 Vizualizări: 225
Salut!
Compania A'LONE este un StartUp nou, și ea caută un partener de afaceri, care o să se ocupe cu rețeaua (șef de marketing, o să controleze marketing-ul companiei, promovarea ei și etc. )

Candidatul ideal ar fi:
-Responsabil;
-Disciplinat;
-Calități de lider-ship;
-Om pozitiv;
-Cu minim un pic de cunoștințe în bussines.

Responsabilități:
-Atragerea clienților;
-Gestionarea și SEO a rețelelor de socializare și site-ului;
-Să controleze sectorul-marketing;
-În general, o să fie șef în acest bussines, în sectorul de "Marketing/Rețea".

Ce vă oferim noi:
-Șansa de a fi partenerul unei companii;
-Lucru la domiciliu/Freelance (puteți munci din orice colț al lumii);
-Venitul NET, în dependență de cunoștințele dvs.;
-Colectivul puteți să îl alegeți dvs.;
-Cadouri și premii.

Dacă vă considerați că sunteți candidatul ideal, și credeți că veți descurca cu aceste responsabilități, trimite-ți CV-ul pe Email: [email protected]

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Acasă
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Marketing, reclamă, PR
  • Specializare
    SMM
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...