Anunțul nu se mai publică pe site

Manager de vânzări + Devizier

Chişinău 22 Aprilie 2021, 13:51 Vizualizări: 131
Companie de construcții (construcția și reparația acoperișurilor plate) angajează pentru funcția de Manager de vânzări + Devizier.
Citiți cerințele pentru candidați, evaluați beneficiile pe care le veți primi lucrând cu noi și trimiteți-ne CV-ul!

Cerințe pentru candidați:

Oferim condiții de muncă confortabile și motivație interesantă, desigur, cerem în schimb o dedicare deplină, și dorința de a câștiga, Te așteptăm!

• experiență ca manager de vânzări
• experiență în negocierea cu clientul
• experiență în calcularea devizelor în construcții
• utilizator sigur PC
• dorința de a lucra și de a câștiga
• categoria B

Responsabilitățile dumneavoastră:

• căutare clienți
• plecari la obiect
• Consultare cu privire la materialele pentru acoperișuri
• luarea măsurărilor exacte
• întocmirea devizelor
• încheierea contractului de prestare a servicilor

Lucrând cu noi, veți primi:

• birou în centrul orașului, ceai, cafea în timpul zilei din contul companiei
• programul de lucru 5/2
• angajare oficială
• sistem transparent de motivație, care vă permite să aveți un nivel ridicat de venit
• venit total pe lună de la 10 000 lei, salariu + Kpi
• Plăți salariale la fiecare 2 săptămâni!

Trimiteți-ne CV-ul dvs. prin e-mail: [email protected]

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Construcţii şi reparaţii
  • Specializare
    Ingineri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...