Anunțul nu se mai publică pe site

Compania Conluxart angajează: Gestionar Depozit

Chişinău 23 August 2021, 14:14 Vizualizări: 371
Cerinţe faţă de candidat:
- EXPERIENŢĂ de activitate in depozit;
- Abilități de comunicare, punctual, responsabil
- Persoană energică și activă, onest, disciplinat, rezistenta de stres;

Responsabilitati:
- Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire;
- Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului;
- Organizeaza expedierea marfii către clienți conform comenzilor și priorităților;
- Coordonează, planifică și controlează activitatea personalului depozitului sub aspect calitativ și cantitativ,
- Efectueaza sistematic inventarieri.

Oferim:
- loc de muncă stabil;
- pachet social;
- salariu 8000-10000 MDL;
- zi deplină de lucru, Luni-Vineri, 8:00 - 18:00;

Adresa: mun. Chișinău, pe str. Cărbunari, 2
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronică: [email protected] cu mențiunea ”Gestionar Depozit”. De asemenea, Va puteți apropia direct la oficiu.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Muncitori
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...