Anunțul nu se mai publică pe site

Operator la internet magazin. Salariu bun!

Chişinău 9 Iulie 2021, 09:17 Vizualizări: 272
Te-ai saturat de apeluri reci? Bigshop lucreaza doar cu clienti reali ce sunt interesati in produs, care ne-au contactat pentru a efectua comanda.

Cerinte:
- să cunoască limba română și rusă bine;
- să cunoasca Word/Excel la nivel de baza(Ctrl+C/Ctrl+V/Ctrl+F)
- să îi placă să vorbească.

Responsabilitati:
- preluarea apelurilor telefonice;
- deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat.

Oferim:
- training pentru început, vă invățăm să lucrați în sistema noastră;
- salariu decent cu angajare oficială;
- posibilitatea de a câștiga bonusuri suplimentare;

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul pe e-mail: [email protected]

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Telecomunicații
  • Specializare
    Operatori
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...