Anunțul nu se mai publică pe site

Inginer de standartizare

Chişinău 3 Septembrie 2021, 09:25 Vizualizări: 150
Inginer în standardizare
Cerinte fata de candidat:
• Studii superioare în domeniul industriei alimerntare (control și certificarea producției);
• Responsabilitate, atenţie, devotament, gîndire analitică;
• Experiența constitue un avantaj.

Responsabilitati:
• organizarea și elaborarea măsurilor în vederea asigurarii controlului productiei;
• asigurarea metrological a elaborării, peoducerii, încercărilor și exploarării;
• dirjarea elaborăriiși implimentării sistemului calitativ;
• analiza cauzelor ce au dus la apariția rebutului și indicatorilor tehnologice;
• efectuarea controlului asupra încercărilor produsului și asupra materiei prime de intrare la întreprindere.
Noi va oferim:
• Instruire;
• Pachet social deplin;
• Salariu motivant;

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Ingineri, tehnologi
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...