Anunțul nu se mai publică pe site

Muncitori la sere de ciuperci. Polonia

Chişinău 21 Iunie 2021, 19:18 Vizualizări: 148
Angajatorul din Polonia angajează muncitori necalificaţi în cadrul serelor de ciuperci.

Responsabilitati:
- Culegere ciupercilor;
- Sortare ciupercilor după mărime şi calitate;
- Depozitarea şi împachetarea conform cerinţelor;
- Respectarea normelor interne de igienă şi tehnica securităţii.

Cerințe față de lucrător:
-stare fizică bună;

Beneficii:
-cazare/transport garantat;
-salariu motivant de la 800 euro;
-bonusuri lunare;
-contract de muncă.

Plecările sunt săptămânale, nu rată șansă să-ți alegi cel mai bun loc de muncă!
Sună la numărul: 067-43-22-39 sau completează formularul și în scurt timp revenim noi cu mai multe detalii https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHt2BUeb5fSis8-uG1nW3CZNxJMq1O4gut8vMq5N10TqXRfQ/viewform

#Germania, Polonia, Depozite de împachetare, montarea cauciucurilor, depozite de cauciuc, depozite de sortare, sortarea coletelor, urgent, acte europene, scanarea mărfurilor, lucru în Germania, personal calificat, reparator strungar, personal necalificat, muncă în depozit, fabrica de mobile, muncește legal, sortarea hainelor, industria de automobile, sortarea accesorilor, diverse domenii, electrician, angajăm în Germania, sudori, fabrica de carne, uzina de zincare, lucru la depozite, cultivarea florilor, fabrica de mezeluri, prelucrarea hainelor, muncitori la depozit, dezmembrarea frigidelor, lucru la demolări, selectarea metalelor

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Agenție
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în străinătate
  • Chişinău
Loading...