Anunțul nu se mai publică pe site

Oferte de muncă la depozite în Germania

Chişinău 9 Iulie 2021, 19:43 Vizualizări: 139
Companie din Germania angajează lucrători la depozite de haine.
Rezervă un loc. Ai nevoie doar de Acte Românești.

Responsabilităţi:
1. Depozitarea hainelor;
2. Pregătirea și manipularea produselor pentru expedierea către clienți;
3. Așezarea, ordonarea și păstrarea produselor din depozit în bune condiții;
4. Participarea la ambalarea și etichetarea produselor.

Beneficiezi de:
1. Angajare legală cu contract de muncă;
2. Asigurare medicală;
3. Cazare garantată;
4. Transport asigurat;
5. Salariu de la 1300 euro.

Cerințe față de angajat:
- Să fie într-o formă fizică sănătoasa și bună;

Absolut Gratuit, fără comision!
Sună ACUM la numarul de telefon: 067-43-22-39 sau completează formularul și în scurt timp revenim noi cu mai multe detalii https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHt2BUeb5fSis8-uG1nW3CZNxJMq1O4gut8vMq5N10TqXRfQ/viewform

#lucru, cerinte, beneficii, salariu motivant, legal, Germania, contract, necalificat/calificat, carne, alimentatie, pasari, munca activa, dezmembrarea materiei prime, contract de munca, premii, grafic fexibil, pe ture, transport garantat, cazare garantata, salariu atractiv, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, fabrica, siguranta, constructie, sera, agricultura, depozite, fabrici.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Agenție
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în străinătate
  • Chişinău
Loading...