Anunțul nu se mai publică pe site

IT Specialist Sisteme de Securitate

Chişinău 19 Iulie 2021, 14:01 Vizualizări: 118
Moldova Security este o companie care oferă cea mai bună soluție de securitate în Moldova de 15 ani.
Echipa noastră garantează calitatea echipamentelor, instalarea și asistența tehnică a sistemelor de securitate.
Suntem responsabili pentru siguranța dumneavoastră în fiecare zi.
Este important pentru noi să nu fim indiferenți, tu ești important pentru noi!

Căutăm angajați responsabili, educați, cinstiți, care cunosc și iubesc meseria sa!

Responsabilitati fata de candidat:

-Configurarea, programarea sistemelor de securitate (locale și la distanță)
-Detectarea problemelor tehnice
-Consultarea clienților cu privire la problemele legate de software
-Punerea în funcțiune a echipamentelor de birou și de lucru
-Plecari prin oraș și în călătorii de afaceri, dacă este necesar

Ceinte fata de candidat:

-Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale
-Experienta minim 2 ani
-Capacitate de comunicare fluentă în limba de stat și în rusă
- Permis de conducere – categoria B
-Cunoștințe în domeniul rețelelor computerizate (TCP/IP)
-Dorinta de a lucra

Compania ofera:

-Salariul motivant cu posibilitatea creșterii (10000 lei)
-Angajare oficială
-Posibilitatea de a participa la proiecte interesante ale companiei
-Oficiul comfortabil
-Echipă tânără si prietenoasă

Dacă poziția noastră este apropiată de dvs. și vă încadrați criteriile, asteptam cu nerabdare CV-ul Dvs. pe posta electronica: [email protected]

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Studii superioare incomplete
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Telecomunicații
  • Specializare
    Ingineri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...