Anunțul nu se mai publică pe site

Responsabil de curățenie în magazin de haine – Orhei

Orhei 20 Martie 2024, 17:15 Vizualizări: 255
Alege să muncești cu ziua / săptămâna sau luna agent de curățenie (persoana de serviciu) în sala unui magazin de haine noi din Orhei.

Vei avea:

* salariul achitat pentru fiecare zi lucrata - 300 lei
* remunerare calculata din orele lucrate pe zi

* orar de muncă: de 8 ore, doua peste doua zile de munca.
* salariul achitat chiar din prima zi de lucru, fără termene de proba
* câștig lunar de la 4500 lei pentru 15 zile lucrate
* remunerare suplimentară a orelor supra program
* angajare conform legii - cu poliță medicală, card bancar, foi de boala achitate
* condiții confortabile de muncă în magazine luminoase cu aer condiționat

* echipament specializat și toate necesare pentru lucru

Cerințe:

* Vârsta și experiența nu contează
* Lucru potrivit dacă locuiți în imediata apropiere de Orhei.

Responsabilități: Întreținerea curățeniei în sala comerciala a magazinului de haine

Vrei să lucrezi, cauți un loc de muncă stabil și un angajator de încredere?
Sună acum la +373 68 73 38 82 și îți oferim mai multe detalii.

Poți lucra începând de mâine!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Pe schimburi
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Femei de serviciu
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Orhei
Loading...