Anunțul nu se mai publică pe site

Sofer-Expeditor

Bălţi 12 Martie 2024, 10:35 Vizualizări: 550
Compania cu experienta pe piata de peste 10 ani angajeaza pe perioada indelungata sofer-expeditor pentru distribuirea marfurilor(Hirtie igienica, servetele, detergenti, marfuri din plastic si alte marfuri) pe nordul tarii

CERINTE::
- permis conducere categoria B
- studii: cel putin medii de specialitate (scoala profesionala/colegiu)
- sa locuiasca la moment in orasul Balti
- fara anticedente penale, probleme creditare s. a
- cunoasterea limbii Romane, Ruse
- responsabilitate
- seriozitate
- punctualitate
- dorinta de a lucrat pe o perioada indelungata intr-un colectiv unit!

RESPONSABILITATI:
- verificarea starii tehnice si acceptarea masinii inainte de a parasi linia.
- livrarea produselor conform rutelor zilnice
- primirea marfurilor din depozit in conformitate cu documentele insotitoare.
- verificarea integritatii marfurilor si pastrarea sigurantei in timpul transportului
- descarcarea si livrarea marfii livrate la punctele de vanzare
- incasarea sumelor banesti de la clineti, predarea lor la casier seara la venirea de pe ruta

OFERIM:
- pachet social deplin;
- conditii bune de lucru
- cabinet pentru departamentul dat
- busul companiei pentru a lucra
- cartel telefonica cu minute si internet
- posibilitatea de a deveni parte a unei companii mari si stabile

GRAFIC::
ZILE DE ODIHNA: Luni, Duminca
ZILE DE MUNCA: Marti, Miercuri, Joi, Vineri, SImbata

Rugam persoanele interesate sa lucreze o perioada indelungata sa ne APELEZE de LUNI pina VINERI

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Transport, logistică, depozite
  • Specializare
    Expeditori
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Bălţi
Loading...