Anunțul nu se mai publică pe site

Agent in comert or. Comrat

Comrat 26 Octombrie 2021, 13:00 Vizualizări: 498
Manager pe vînzări or. Hincesti

RESPONSABILITĂȚILE CHEIE:
- Încheierea contractelor cu clienții
- Îndeplinirea planului de vânzări
- Efectuarea măsurătorilor acoperișurilor
- Căutarea și consultarea potențialilor clienți pe teritoriului atribuit.

CERINTELE NOASTRE:
- Categoria B (obligatoriu);
- Cunoașterea limbii română și rusă obligatoriu;
- Experiența de success în domeniul vînzărilor va fi un avantaj;
- Abilități de comunicare, abilități de convingere și concentrarea asupra rezultatelor;

NOI OFERIM:
- Angajare oficială din prima zi de lucru;
- Pachet social complet;
- Programul de lucru: Ln - Vn (9:00-18:00);
- Salariu: salariu + % din vinzari (10 000-15 000 lei)
- Automobil de la compania și echipamentul necesar
- Dezvoltarea profesională și oportunități de carieră

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. marcat "Manager pe vînzări or. Hincesti " la e-mail: [email protected], sau telefonați pe numărul 068656656.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Manageri serviciul clienți
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Comrat
Loading...