Anunțul nu se mai publică pe site

Manager de oficiu

Chişinău 8 Octombrie 2022, 16:05 Vizualizări: 2027
CERINTE:
- Creativă, disciplinată, responsabilă și ordonată cu înalt nivel de cultură generală;
- Prietenoasă, pozitivă, amabilă și binevoitoare;
- Abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Cunoașterea la nivel de utilizator al computerului;
- Cunoașterea limbilor română și rusă.

RESPONSABILITATI:
- Preluarea apelurilor telefonice, email, chat;
- Lucrul cu corespondenta (email si posta);
- Amenajarea oficiului;
- Implicarea activă în viața companiei și dezvoltarea ei prin idei și propuneri;
- Organizarea evenimentelor corporative.

OFERIM:
Pachet social complet și contract individual de muncă;
Mediu de lucru modern, colectiv tînăr și prietenos;
Program de lucru: 09.00 – 18.00
Detalii despre companie vedeți pe www.creditbun.md
Locul de muncă va fi amplasat în mun. Chișinău, str. Ion Creangă 5/3 (intersectie cu Coca).
Cei interesați pot trimite CV (obligator cu foto) la adresa e-mail: [email protected]
Confidențialitatea aplicărilor este garantată.
Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Personal de birou
  • Specializare
    Ofice-manageri, secretari
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...