Anunțul nu se mai publică pe site

Bucătar / Повар

Grătieşti 25 Mai 2022, 09:26 Vizualizări: 295
Bucătar Fast food (Grătiești) / Повар
Ai pasiune în domeniul culinar? Prepari bucate gustoase cu inspirație? Atunci fă parte din echipa noastră!
Oferim:
• Salariu motivant şi la timp (pachet social deplin);
• Echipă tânără și prietenoasă;
• Instruire și dezvoltare profesională.
Cerinţe:
• Experienţă în domeniu constituie un avantaj;
• Persoană sinceră, responsabilă, punctuală.
Responsabilități:
• Pregătirea bucatelor fast-food în conformitate cu legislația în vigoare. (cartofi-pai, hotdog, hamburgher, salate, soleanca, pizza);
• Lucru cu friteoza;
• Menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă;

Expediați CV-ul Dvs la e-mail: [email protected] sau telefonați la 069666793, 068787733.

У вас есть страсть к кулинарии? Вы готовите вкусные блюда с вдохновением и это доставляет вам удовольствие? Тогда станьте частью нашей команды!
Предлагаем:
• Мотивирующая и своевременная заработная плата (полный социальный пакет);
• Молодой и дружный коллектив;
• Обучение и повышение квалификации.
Требования:
• Опыт работы в этой области является преимуществом;
• Желание учиться новому и прогрессировать в профессии;
Обязанности:
• Приготовление блюд быстрого питания в соответствии с действующим законодательством. (картофель фри, хот-дог, гамбургер, салаты, солянка, пицца);
• Работа с фритюрницей;
• Поддержание порядка и чистоты на работе;
Ждем Ваше заполненное резюме с указанной вакансией по адресу
[email protected] или по телефону 069666793, 068787733.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Pe schimburi
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Restaurante, Catering
  • Specializare
    Bucătari, lucrători în bucătărie
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Grătieşti
Loading...