Barman/barista (Sculeanca)

Chişinău 1 Mai 2024, 11:51 Vizualizări: 238
Cerințe:
• Studii medii sau de profil special – barman (un avantaj).
• Experiență într-o poziţie similară constituie un avantaj.

Responsabilităţi:
• Prepararea cafelei, băuturilor racoritoare etc.
• Pastrarea curăţeniei la locul de muncă.
• Utilizarea corectă a echipamentelor tehnice.

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
• Instruire și oportunități de dezvoltare;
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
• Bon de masă

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected],
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Temporar
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Restaurante, Catering
  • Specializare
    Barmani, chelneri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
Loading...