Anunțul nu se mai publică pe site

HR Manager

Chişinău 27 Iunie 2022, 11:33 Vizualizări: 193
Funcție vacantă din 01.08.2022

Noi Oferim:
- angajare oficială;
- salariul (se discută la interviu);
- 50% compensarea costului prinzului in cafenea, situata pe teritoriul intreprinderii;
- instruire continua si gratuita;
- telefon si număr de servicu.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare (resurse umane-avantaj);
- experiență într-o funcție similara;
- grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
- capacitate de lucru în programele 1С (obligatoriu), Word și Excel la nivel avansat;
- cunoștințe bune ale legislatiei muncii;

Responsabilități:
- Gestionarea procesului de recrutare, angajare, instruire și dezvoltare a personalului;
- Perfectarea actelor necesare cu privire la angajare, modificarea CIM, încetarea CIM;
- Monitorizeaza și aplică continuu prevederile legale în domeniul relațiilor de muncă;
- Întocmirea ordinelor de acordare a diferitor tipuri de concedii;
- Introducerea și evidența în 1C a persoanelor angajate;
- Evidența concediilor;
- Participă în alte activități de ordin administrative.

Program de lucru: 8:30-17:30 (de luni pînă vineri).
Locatia: Chisinau, Soseaua Balcani 3A (sec. Sculeanca)

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]
Sau suna-ți la 060 468 333
*Vor fi contactate doar persoanele selectate!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Top-management
  • Specializare
    Resurse umane, HR
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...