Anunțul nu se mai publică pe site

Social Media Manager

Chişinău 1 Iulie 2022, 09:27 Vizualizări: 137
Brandul STILL FERRO angajează Social Media Manager!

Suntem brand autohton cu mobilier stilat pe care de-o dragoste să-l promovezi! Avem un nume notoriu pe piața locală și externă, adunăm lunar o multitudine de feedback-uri pozitive!

Care sunt responsabilitățile tale?
- Elaborarea contentului vizual (foto/video) + text pentru postări și stories, conform planului lunar de conținut,
- Organizarea și participarea la filmări (video/poze pentru content),
- Elaborarea creativelor pentru promoții și campaniile de promovare,
- Raportarea lunară și analiza performanțelor,
- Gestionarea conținutului pe site-ul companiei.

Ce ne așteptăm de la tine?
- Experiență în administrarea și promovarea conturilor de Instagram și Facebook,
- Abilități de copywriting (limba română și rusă),
- Abilități de lucru cu instrumente de editare foto/video,
- Cunoștințe în design grafic (constituie un avantaj)
- Completarea site-ului cu informații,
- Cunostinte de content manager (constituie avantaj)
- Gandire creativă, imaginație, meticulozitate, originalitate.

Suntem gata să-ți oferim!
- Angajare oficială,
- Salariu conform abilităților (o să ne înțelegem noi),
- Mediu de lucru plăcut,
- Telefon de serviciu (Iphone 12),
- Recompensa prânzului 50%,
- Regim de lucru: luni-vineri, 8.30-17.30.

Oficiul se află la Buiucani.

Dacă credeți că sunteți potrivit(ă) pentru această poziție vă rugăm să ne apelați la 060468333 și/ sau să trimiteți CV la [email protected]

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Marketing, reclamă, PR
  • Specializare
    SMM
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...