Anunțul nu se mai publică pe site

Angajăm vânzător-consultant

Chişinău 22 Octombrie 2022, 15:41 Vizualizări: 1047
Sarcinile și responsabilitățile de bază:

✓Efectuarea vânzărilor;
✓Aranjarea produselor pe raft;
✓Asigurarea răspunsurilor la solicitările clienților cu privire la informații legate de produsele comercializate;
✓Menținerea curățeniei în magazin.

Cerințele noastre:

✓Atitudine pozitivă, dăruire, sociabilitate, responsabilitate și profesionalism.
✓Lucru în echipă, punctualitate.
✓Cunoașterea limbilor română și rusă.
✓Experiența anterioară în domeniul respectiv prezintă un avantaj.
✓Studii medii sau studii superioare prezintă un avantaj.

Noi oferim:

✓ Salariu fix + % din vânzări în funcție de rezultatele obținute;
✓ Condiții de muncă confortabile;
✓ Program de lucru flexibil;
✓ Lucru interesant într-o echipă dinamică.

Dacă ești o persoană responsabilă, organizată și proactivă, interesată de această poziție vă rugăm să completați formularul https://forms.gle/9f74hazNhjTscobM6
telefon: +37368849491

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Flexibil
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Vânzători, casieri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...