Anunțul nu se mai publică pe site

Manager superior secția metize / Начальник отдела продаж метизов

Chişinău 10 Mai 2023, 07:55 Vizualizări: 580
Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe. În legătură cu mărirea volumului de lucru, invită spre colaborare, pentru muncă permanentă, angajați perseverenți, orientați spre rezultat.

Responsabilități:
- Vînzarea activă a produselor companiei - metize (elemente de fixare);
- Consultarea clientului;
- Crearea comenzii, controlul achitării și eliberarea produselor.

Cerințe:
- Fără experiență;
- Cunoașterea programului 1C (preferabil);
- Capacitate de a lua decizii în mod independent;
- Eficiență ridicată de muncă;
- Disciplină, onestitate și atentie;
- Responsabilitate și inițiativă.

Oferim:
- Angajare oficială, pachet social complet;
- Concediu anual plătit (28 zile);
- Lucru într-un oficiu nou și modern;
- Lucru într-o echipă tînără și activă;
- Telefon corporativ;
- Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră.

Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: [email protected] sau SUNĂ ACUM 062-029-997
web: www.metancor.md

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Manageri serviciul clienți
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...