Anunțul nu se mai publică pe site

Inginer-tehnolog în industria usoara (mobilă moale- TAPIȚERIE)

Chişinău 26 Decembrie 2022, 09:40 Vizualizări: 297
Oferim:
- Angajare oficială,
- Salariul (negociabil) în dependență de abilitățile și cunoștințele candidatului,
- Restituire 50% din costul prânzului,
- Program de lucru: Luni-Vineri 8:00-17:30 sau Part-Time

Locația: sos. Balcani 3A (sec. Sculeanca)

Cerinte:
- Studii medii sau superioare. Specialitatea: Tehnologia şi designul confecțiilor textile.
- Cunoașterea AutoCad-ului.

Responsabilități:
- Elaborarea procesului tehnologic si a proiectelor,
- Oferirea soluțiilor tehnice în executarea produselor,
- Coordonarea personalului în vederea respectării procesului tehnologic,
- Asigurarea si îmbunătățirea, calității produsului finit și al productivității,
- Controlul și influența asupra folosirii materialelor.

Trimite CV-ul la adresa [email protected] sau sună ACUM la 060468333

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Ingineri, tehnologi
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...