Anunțul nu se mai publică pe site

MANAGER CONTROL ÎN PRODUCERE în secția de producere a mărfii din inox.

Chişinău 6 Aprilie 2023, 07:55 Vizualizări: 601
Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe.

Compania Metancor-COM SRL invită în echipa sa MANAGER CONTROL ÎN PRODUCERE în secția de producere a mărfii din inox.

Responsabilități:
- Evidența registrului de comenzi la producere și întreținerea lui într-o stare îngrijită;
- Controlul volumului de lucru a secțiilor de producere;
- Controlul executării planului de producere;
- Comunicarea, în cadrul companiei, a comenzilor din producere;
- Formarea dărilor de seamă pentru administrație;
- Întocmirea dărilor de seamă referitor la prezență, întîrziere și lipsa angajatului cu indicarea motivului, din secția de producere;
- Evidența personalului în secția de producere;
- Executarea cerințelor administrației;
- La necesitate – înlocuirea maestrului secției de producere.

Cerințe:
- Experiență în lucru în producere;
- Aptitudinea de a lucra în regim multi-sarcini;
- Aptitudini bune în comunicare.

Oferim:
- Angajare oficială, pachet social complet;
- Concediu anual plătit (28 zile);
- SALARIU MOTIVANT ȘI LA TIMP;
- Condiții de muncă foarte favorabile;
- Lucru într-un oficiu nou și modern;
- Lucru într-o echipă tînără și activă;
- Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
- Adresa: str. Uzinelor, 169, sec. Ciocana, m. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: [email protected] sau SUNĂ ACUM 062-029-997.
web: www.metancor.md

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...