Начальник котельной/ Sef cazangerie

Sîngerei 27 Martie 2024, 08:21 Vizualizări: 205
Flv-ascent

Fabrica de producere a uleiurilor esentiale din or. Singerei com. Chiscareni sat. Nicolaevca anunta deschiderea postului vacant de:

Sef Sala de cazane cu abur / Начальник котельной (паровой)

Responsabilitati:
- Cunoasterea functionarii centralelor termice (producere);
- Cunoastinte temeinice în reglarea instalatiei termice
- Verificarea permanenta a indicatiilor aparatelor de măsură si control;
- Verifica permanent nivelul apei din cazane;
- Verificarea, monitorizarea calitatii apei;
- Asigurarea aerisirii si curateniei in interiorul cazangeriei;
- Profilaxia, întreținerea și reparația utilajului și rețelelor termo-energetice
- Elaborarea documentației tehnice necesare, evidenta registrelor, prezentarea rapoartelor.

Cerințe:
Cunoașterea limbii române și ruse;
Studii superioare tehnice;
Persoană responsabilă;
Experiență de planificare și organizare a lucrului în echipă.

Salariul – de la 15000 lei
Regim de muncă: de la 8:00-17:00.
Asiguram transport si hrana.
Conditii moderne de munca.
Locul de munca: r-nul Singerei, com. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: [email protected]
Sau sa contactati la numarul mobil 076617777 – director Dogoter Vladislav

Начальник котельной (паровой)
Обязанности:
- Знание эксплуатации тепловых электростанций (производство);
- Глубокие знания в области регулирования тепловых установок
- Постоянная проверка показаний контрольно-измерительных приборов;
- Постоянная проверка уровня воды в котлах

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Ingineri, tehnologi
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Sîngerei
  • +37376 617777
Loading...