Tehnolog producerea uleiurilor esențiale

Sîngerei 26 Februarie 2024, 14:24 Vizualizări: 96
Flv-ascent

Fabrica de producere a uleiurilor esentiale din or. Singerei com. Chiscareni sat. Nicolaevca anunta deschiderea postului vacant de:

Responsabilități:

- Menținerea întregului proces tehnologic in producere;
- Elaborarea documentației tehnologice (specificatii, desene tehnice, scheme etc);
- Organizarea proceselor, coordonarea fazelor de productie;
- Pregatirea productiei pe baza planificarii facute de conducere.

Cerințe:
Studii superioare tehnice
Cunoașterea limbii române, l. ruse
Responsabilitate pentru calitate și rezultate.

Conditii de munca:
Regim de munca: 08:00-17:00 luni-vineri.
Asiguram hrana si transport.
Conditii moderne de munca
Angajare oficială și pachet social complet;
Salariu de la 15.000 lei
Locul de munca: r-nul Singerei, com. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: [email protected]
Sau sa contactati la numarul mobil 076617777 – director Dogoter Vladislav

Технолог производства эфирных масел

Обязанности:
- Ведение всего технологического процесса на производстве;
- Разработка технологической документации (спецификации, технические чертежи, схемы и т. д. );
- Организация процессов, координация этапов производства;
- Подготовка производства на основе планирования, составленного руководством.

Требования:
Высшее техническое образование
Знание румынского, русского языков
Ответственность за качество и результат.

Условия работы:
Питание и транспорт предоставляются.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Ingineri, tehnologi
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Sîngerei
  • +37376 617777
Loading...